Zorgcoördinatoren Stefanie Wolfs
Evelien Sas
Stefanie.Wolfs@pulhof-ks.be
Evelien.Sas@pulhof-ks.be
Zorgleerkrachten: Jaimie Oirbans (anker instap)
Kim Theeus (anker 1KK)
Charlotte Wolfs (anker 2KK)
Sarah Van Campen (anker 3KK)
Astrid Guldentops
Milena Stappaerts
Micheline Jacobs
Jaimie.Oirbans@pulhof-ks.be
Kim.Theeus@pulhof-ks.be
Charlotte.wolfs@pulhof-ks.be
Sarah.Van.Campen@pulhof-ks.be
Astrid.Guldentops@pulhof-ks.be
Milena.Stappaerts@pulhof-ks.be
Micheline.Jacobs@pulhof-ks.be
Kinderverzorgster: Ann Hellemans
Debora De Hertog
Ann.Hellemans@pulhof-ks.be
Debora.De.Hertog@pulhof-ks.be
CLB | Centrum voor Leerlingenbegeleiding
CLB-team Pulhof:
Het CLB werkt onafhankelijk, discreet en kosteloos.
Ouders kunnen rechtstreeks terecht bij het CLB rond o.a. volgende onderwerpen: ontwikkeling, leer- en/of ontwikkelingsstoornissen, sociaal - emotioneel welzijn, schoolloopbaanbegeleiding, preventieve gezondheidszorg, ...
VCLB De Wissel Antwerpen | Campus centrum
Ankerfiguur kleuterschool Ina Leenaerts Ina.Leenaerts@vclbdewisselantwerpen.be
Verpleegkundige Nathalie Soto Caripan nathalie.sotocaripan@vclbdewisselantwerpen.be
Schoolarts Nydia van der Brink nydia.vanderbrink@vclbdewisselantwerpen.be
Zorgteam
zorgteam
v.l.n.r: juf Milena - juf Astrid - juf Charlotte - juf Evelien - juf Sarah - juf Stefanie
Juf Kim - Juf Micheline - Juf Debora - Juf Jaimie - Juf Ann